• Zegarek męski Adriatica A1145.4113Q

The Symbol: A1145.4113Q
Rodzaj Zegarek męski
Kolor Koperty szary
Kolor Tarczy srebrny
Mechanizm Ronda 515 Swiss Made
Średnica Koperty 42 mm
Wodoszczelność 5 ATM
Rodzaj Koperty tytan
Typ mechanizmu kwarcowy
Rodzaj szkła utwardzane
Typ paska bransoleta
788.00
opak add to Favorites
The loyalty program is only available for logged in customers.

Shipping within

4 days
Shipping price 55
UPS courier (2) 55
The Availability Of avarage amount
Total weight 0.105 kg
EAN 7640114522666

Phone order in English: 500 018 449

Leave your phone
Adriatica, jako znak towarowy, jest ściśle związana ze Szwajcarską Fabryką Zegarkową, założoną w 1852 roku w Montilier. To właśnie ta firma stworzyła markę Adriatica i rozpoczęła produkcję zegarków w 1931 roku.


W 1962 roku zakład produkcyjny przeniesiono do Biel/Biene i Bazylei w Szwajcarii. Tam kontynuowano produkcję zegarków damskich i męskich, specjalizując się w klasycznych złotych modelach. To właśnie wtedy powstała nowa, rewolucyjna kolekcja zegarków męskich „Adriatica World Champion".


Od 1999 roku zegarki Adriatica produkowane były w firmie w Dongio, a następnie, w 2010 roku, siedziba marki Adriatica została przeniesiona do Camorino / Ticino. Udoskonalono proces produkcji. Skupiono się również na zmianie stylu istniejących już zegarków, tak aby nadążał on za najnowszymi trendami. Kolejnym celem stało się wdrażanie nowych technologii oraz tworzenie nowoczesnych modeli zegarków.


Dziś Adriatica jest marką rozpoznawalną na całym świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji, Węgrzech, Egipcie, Wietnamie.


Od grudnia 2006 roku Adriatica jest członkiem The Federation of the Swiss Watch Industry.


Znak „ Swiss Made" uosabia ideę najwyższej jakości, dokładności, rzetelności, połączonej z elegancją i oryginalnością designu . Tym właśnie charakteryzuje się Adriatica.

Firma oferuje szeroki zakres zegarków - od klasycznych modeli po chronografy. Specjalizuje się w złotych, pozłacanych metodą PVD , tytanowych i stalowych zegarkach. Adriatica produkuje zegarki mechaniczne oraz automatyczne, w których wykorzystywane są mechanizmy Eta i Selita. W ofercie dostępne są również zegarki kwarcowe, które posiadają mechanizmy Ronda, Eta i Isa.
There is currently no comments or ratings for this product.