• Microfiber Ties

Jeśli moda to nieustająca zmiana, to krawaty nie poddają się modzie. One z niej nie wychodzą! Owszem, zmienia się ich grubość, wzory, kolory. Jednak sam krawat to najbardziej uniwersalny męski dodatek. Trzeba jednak przyznać, że z krawatem jest jak z whisky – trzeba do tego dojrzeć. W pewnym wieku po prostu wypada mieć w szafie kilka porządnych modeli. Obecnie obserwujemy renesans krawatów. Noszą je także panowie, którzy nie ubierają garniturów. Równie dobrze wygląda się w krawacie dobranym do codziennej koszuli, w połączeniu z rozpinanym swetrem czy wełnianą kamizelką, bez marynarki.

Moda jest po to, by się nią bawić, w co wierzą i praktykują Włosi. Oni są wiernymi fanami krawatów, bez szczególnej okazji. Każdy dzień tygodnia jest powodem, by dobrze wyglądać.

 

Nasze krawaty  z mikrofibry charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością za zabrudzenia. Łatwo taki materiał też odplamić. Krawaty zostały dodatkowo zabezpieczone powłoka teflonową. Wszystkie modele szyjemy w naszej pracowni w Polsce. Docenią je osoby szukające elegancji i perfekcji w wykonaniu.