Gawroszka to ręcznie malowana jedwabna apaszka.  Pierwotnie małe apaszki / chustki były noszone przez paryskich uliczników. Sama nazwa „Gawroszka” pochodzi od postaci Gavroche’a z ”Nędzników” Victora Hugo. Ta mała chusteczka to kwadratowa apaszka o wymiarach zazwyczaj ok. 55 x 55 cm. Oczywiście najbardziej elegancką wersją jest jedwabna gawroszka, która powinna się znaleźć w garderobie każdej kobiety. To ponadczasowy dodatek, który można wykorzystać na setki sposobów. Możemy ja zawiązać na śmigiełko i na supełek. Zawiązać kucyk i użyć jako opaski czy też nakrycia głowy. Sprawdzi się tez jako biżuteria na szyi czy też przewiązana na nadgarstku zastąpi bransoletę. Może też być ozdobą kobiecej torebki. Najwyższa jakość jedwabiu naturalnego od Luma Milanówek sprawi, że gawroszka będzie służyć przez lata i sprawdzi się nie tylko od święta, ale także na co dzień. Gawroszki pokochały gwiazdy estrady, kobiety biznesu i polityki. To dodatek, który można nazwać ikoną stylu wpisuje się w wizerunek wielu kobiet na całym świecie.

Warto stworzyć własną niepowtarzalną stylizację dzięki temu luksusowemu dodatkowi. Do wyboru mamy kilka wersji gawroszki:

- klasyczna jednobarwna gawroszka

https://luma-milanowek.pl/55x55-cm-jednobarwne-c115

doskonale sprawdzi przy każdej stylizacji, jest uniwersalna i będzie pasować w szczególności do wzorzystych strojów

- ręcznie cieniowana jedwabna gawroszka

https://luma-milanowek.pl/55x55-cm-cieniowane-c73

podkreśli charakter, a samo cieniowanie uwydatni piękno jedwabiu poprzez optyczną trójwymiarowość tkaniny. Cieniowana gawroszka sprawdzi się zarówno w stylizacjach klasycznych jak i nowoczesnych.

-ręcznie malowane gawroszki z motywami kwiatowymi

https://luma-milanowek.pl/55x55-cm-malowane-c40

ten rodzaj gawroszek jest szczególny, gdyż przez wiele kobiet jest uważany jako arcydzieło sztuki, które samo w sobie nadaje luksusowy charakter każdej stylizacji

-gawroszki jedwabne drukowane

https://luma-milanowek.pl/55x55-cm-c38

tego rodzaju gawroszki potrafią idealnie podkreślić nasz charakter. Dzięki konkretnym motywom dopasowują się do wybranego stylu. W szczególności zachęcamy do zapoznania się z kolekcją muzyczną apaszek / gawroszek: https://luma-milanowek.pl/Kolekcja-Muzyczna-c72 jak również z kolekcja łowickich wzorów: https://luma-milanowek.pl/67x67-cm-c41