• Kategorie
  • Szukaj
  • Krawaty

Krawaty

Elegancki krawat to dodatek do garnituru, który powinien znaleźć się w garderobie każdego mężczyzny. To wręcz obowiązkowy element ubioru na specjalne i uroczyste okazje, a także ważne spotkania zawodowe. Powodów, by go założyć, może być setki, dlatego warto mieć w szafie różne krawaty, na wiele różnych okazji. Z tego powodu oferujemy Ci szeroki wybór, starannie szytych krawatów.

Jak dobrać krawat

Krawat zawsze dobieraj do koszuli! To ona stanowi główne tło dla tego dodatku i to pod jej kołnierzykiem go zawiązujesz. Dobrą praktyką jest dopasowanie kolorystyczne, polegające na kontrastowym zestawianiu obu elementów ubioru. Innymi słowy, do jasnych koszul dobieraj ciemniejsze krawaty, zaś do ciemnych koszul jaśniejsze. Wyjątkiem jest tutaj czarna koszula, do której krawat powinien być czarny. Czy to jedyne wytyczne, na jakie powinieneś zwrócić uwagę?

Jakie krawaty pasują do garnituru?

Poza dopasowaniem do koszuli zwróć uwagę na pozostałe elementy ubioru. Krawat może być dopasowany kolorystycznie do garnituru, może być także od niego odrobinę jaśniejszy bądź ciemniejszy. Wyjątkiem są bardzo jasne garnitury, do których powinieneś zakładać ciemniejszy krawat. Nie ma jednak przeszkód, by krawat musiał być dopasowany wzorem do deseniu marynarki czy kamizelki. Przeciwnie, elegancki wzór krawata w odpowiednio dobranym kolorze, doskonale Cię wyróżni. A jeśli wiązanie krawatu sprawia Ci trudność, koniecznie zajrzyj na naszego bloga i dowiedz się, jak wiązać krawat.

Szeroki wybór krawatów na każdą okazję

Luma Milanówek to firma, która od wielu lat dostarcza swoim klientom eleganckie krawaty męskie. Szyjemy je w Polsce z wysokiej jakości materiałów, takich jak jedwab czy mikrofibra. Współpracujemy z uzdolnionymi grafikami, którzy tworzą przepiękne wzory, jakie następnie zdobią nasze krawaty. Dając Ci szeroki wybór, masz możliwość łatwego dopasowania krawatu do stroju na każdą okazję. Dlatego niezależnie czy potrzebujesz krawatu na co dzień, czy też na wyjątkową okazję, znajdziesz go w naszym sklepie.