Ślub to jedno z najważniejszych i najbardziej wyjątkowych wydarzeń w życiu kobiety.  Każda pragnie, by ten dzień był niepowtarzalny,  jedyny w swoim rodzaju, by wszystko wyglądało idealnie.  Tego dnia każda kobieta pragnie błyszczeć, lśnić i być księżniczką. Ślub to często jedyny taki dzień, kiedy chcemy mieć i mamy wszystko, co najlepsze, najpiękniejsze, najbardziej luksusowe i upragnione. Oczywiście clue każdej kobiety tego dnia, to suknia. Jednakże suknia to nie wszystko i  czasem też diabeł tkwi w szczegółach dlatego ślubne dodatki są niemniej ważne.  Na każdą pogodę i w każdym sezonie sprawdzi się delikatny, elegancki szal z żorżety w kolorze białym. Jego przeźroczystość  i gładkość sprawia iż ten jedwabny szal jest niesamowicie subtelnym dodatkiem ślubnym do każdej sukni (kliknij tutaj, aby zobaczyć). Dla Pań wybierających suknie w odcieniach beżu bądź też w innym kolorze idealnie wpasują się jednobarwne szale z satyny i krepy (kliknij tutaj, aby zobaczyć).  
Pandemia to czas obostrzeń i w ten wyjątkowy dzień, jakim jest ślub musimy pamiętać o ochronie i mieć maseczkę. Idealną maseczką na ślub i najbardziej popularnym modelem ślubnej maseczki jest jedwabna biała maseczka (kliknij tutaj, aby zobaczyć).  Jest delikatna, subtelna, a jedwabisty połysk sprawia, iż jest elegancka. Ponadto hipoalergiczne właściwości jedwabiu sprawiają, że jest to maseczka odpowiednia dla każdego typu cery. Nie powoduje podrażnień, a przy tym pozwala swobodnie oddychać.
Jedwabne dodatki ślubne od Luma Milanówek sprawią, że tego dnia każda kobieta będzie mogła wyglądać jeszcze bardziej wyjątkowo.