Dzień nauczyciela zbliża się wielkimi krokami, to już 14 października. Warto pomyśleć o oryginalnym, a tym samym eleganckim prezencie. Idealny upominek powinien wyjątkowy, w szczególności ten z okazji Dnia Nauczyciela gdyż ma przede wszystkim wyrażać podziękowania. Najbardziej trafionym pomysłem będzie galanteria jedwabna. W naszym sklepie znajdziecie jedwabne apaszki: ręcznie malowane (kliknij tu aby zobaczyć), drukowane (kliknij tu aby zobaczyć) oraz szale jedwabne (kliknij tu aby zobaczyć). Natomiast dla Panów nauczyciela proponujemy krawaty jedwabne (kliknij tu aby zobaczyć).

Warto wspomnieć, że nasze produkty ze sklepu Luma Milanówek to produkcja polska, wyroby wykonane są ze 100% naturalnego jedwabiu dlatego na pewno zostaną docenione przez Nauczycieli. Galanteria jedwabna czyli apaszki, szale i krawaty z Milanówka to zarazem praktyczny i gustowny prezent, który należałoby zamówić już dziś!

Nauczyciel to wyjątkowy zawód i z okazji Dnia Nauczyciela skorzystaj ze zniżki 10% rabatu na wszystkie szale, krawaty i apaszki. Wpisz kod rabatowy w koszyku przy zamówieniu: NAUCZYCIEL