Dzień Chłopaka – 30 września

Dziś obchodzimy w Polsce „Dzień Chłopaka”. Z tej okazji przypominamy o upominkach i prezentach, które Drogie Panie i Dziewczyny możecie podarować chłopakom i mężczyznom.

Dla tych, którzy cenią oryginalność i elegancję połączoną z nonszalancją proponujemy męskie apaszki (dostępne w różnych kolorach). Kliknij, aby zobaczyć i zamówić

Dla ceniących klasykę oferujemy jedwabne krawaty (kliknij, aby zobaczyć i zamówić ) oraz muszki (kliknij, aby zobaczyć i zamówić)

Ciekawe męskie dodatki modowe to jedwabne poszetki we wzory (kliknij aby zobaczyć i zamówić)

Z bardziej wyszukanych prezentów dla płci męskiej proponujemy spinki do mankietów (kliknij, aby zobaczyć i zamówić) oraz impresje jedwabne (kliknij, aby zobaczyć i zamówić)

W związku z tym, że zbliża się wielkimi krokami jesień i zima warto podarować każdemu mężczyźnie ciepły szal (kliknij, aby zobaczyć i zamówić)

Jeśli to ma być prezent to koniecznie w prezentowym opakowaniu: do wyboru kilka wersji pudełek: (kliknij, aby zobaczyć i zamówić)

 

A tymczasem cały zespół Luma Milanówek wszystkim Chłopakom w tym wyjątkowym dniu składa najlepsze życzenia życząc samych sukcesów!