Dzień babci oraz dzień dziadka to wspaniała tradycja jaką kultywujemy w Polsce od wielu lat. Warto pamiętać o tych ważnych osobach i podarować im coś wyjątkowego.

Z tej okazji Luma Milanówek przygotowała specjalną ofertę, dzięki której wszystkie prezenty można kupić z rabatem 10%. Wystarczy jedynie użyć kodu PREZENT i  wybierać w wielu produktach, które na pewno sprawią radość naszym kochanym seniorom.

Z propozycji podarunków dla babć naszym faworytem stanowczo jest ręcznie malowany szal jedwabny kliknij tutaj. Taki prezent sprawi, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Idealnie podkreśli również każdą stylizację na co dzień, jak i tę bardziej elegancką na specjalnie wyjścia.

Dla dziadków polecamy z kolei piękne jedwabne krawaty kliknij tutaj. Różnorodność wzorów z pewnością pomoże w wyborze prezentu, który idealnie dopasuje się do stylu, jak i osobowości obdarowanego.

Oprócz wspomnianych propozycji na naszej stronie można znaleźć szereg innych produktów, zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz przypominamy, że wszystkie jedwabne dodatki na naszej stronie można dodatkowo podpisać pięknie wykaligrafowanymi inicjałami, imieniem lub indywidualnym napisem.