Bezpieczeństwo dzieci to priorytet każdego rodzica! Szczególnie teraz zależy nam, by dzieci były jak najlepiej chronione. Najlepsze produkty ochronne dla dzieci chroniące je przed wirusem to z ich punktu widzenia takie, które będą miały ciekawe motywy i właśnie takie znajdują się w sklepie Luma Milanówek. Posiadamy maseczki dla dzieci z jonami srebra, są to dwuwarstwowe maseczki bawełniane dla dzieci i młodzieży z regulowanymi gumkami dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Ponadto posiadamy również w ofercie przyłbice ochronne dla dzieci i młodzieży, są to kolorowe przyłbice gdyż opaski są dostępne w czterech wersjach: kotki, moro, kwiaty i mozaika.

Ważne informacje dla rodziców: Przyłbica dziecięca chroni przed przedostaniem się wirusa z rąk na usta czy oczy. Dodatkowo jest lekka i pozwala na swobodny ruch dziecka, a co najważniejsze zapewnia swobodne oddychanie. Natomiast maseczki dziecięce są wzbogacone jonami srebra, które posiadają właściwości antybakteryjne, przeciwdrobnoustrojowe i przeciwgrzybiczne. Są wyprodukowane z materiałów posiadających certyfikat bezpieczeństwa  i dodatkowo są pozbawione formaldehydu.

 

Produkty ochronne dla dzieci i młodzieży oferowane przez sklep Luma Milanówek są praktyczne, wygodne i atrakcyjne wizualne dlatego są idealnym rozwiązaniem dla młodych ludzi.