• Kategorie
  • Szukaj
  • Szale jedwabne

Szale jedwabne

Lubisz zachwycać swoim wyglądem? Podkreślać swoją indywidualność? Lubisz eleganckie akcenty w swoim codziennym stroju? W takim razie polubisz te piękne jedwabne szale, które możesz nosić tak, jak lubisz.

Jak nosić jedwabne szale?

Kojarzysz francuskie filmy z lat 50, 60, w których modne Francuski przewiązywały włosy kolorowymi chustami i podróżując samochodem bez dachu, z ciemnymi okularami na oczach z dumą prezentowały swoją aparycję? To tylko jeden ze sposobów, w jaki możesz nosić szal wykonany z jedwabiu. Zawieś go luźno na szyi, przełóż nim ramię i lub zwiąż na wzór krawata, a sprawisz, że będziesz wyglądać bardzo szykownie.

Jedwabne szale w Luma Milanówek

Milanówek znany jest z jedwabiu już od lat 20. XX wieku. Nasza firma znajduje się właśnie w Milanówku. Szyjemy tu piękne szale z naturalnego jedwabiu, który sprowadzamy z Włoch. Wiemy, że ta tkanina, którą wykorzystujemy w swoich produktach, pomimo swojej delikatności, jest bardzo wytrzymała. Dlatego używamy jej, by szyć z niej piękne szale jedwabne ręcznie malowane czy szale jedwabne drukowane. W ten sposób masz szansę dodać ciekawego akcentu i wyrazić siebie, zakładając je do swoich stylizacji.